Rovné příležitosti Rovné příležitosti, z.s.

Partneři

Mapa partnerů

CVO ANTWERPEN-ZUID (Belgie)

Web: www.cvoantwerpen.be

Centrum vzdělávání dospělých s několika kampusy v a okolo města Antverpy ve Vlámsku. Je to jedno z nejrozsáhlejších center pro vzdělávání dospělých certifikovaných a sponzorovaných Vlámskou vládou. Nabízí přes 700 denních a večerních kurzů ročně.

ROVNÉ PŘÍLEŽITOSTI (Česká Republika)

Rovné příležitosti jsou nezisková organizace, která byla založena pro podporu rovných příležitostí všem lidem, kteří trpí vyloučením ze společnosti. Je tvořena muži i ženami, kteří jsou skupinou mladých, nadšených projektových manažerů a lektorů, příbuzných centru pro vzdělávání dospělých.

CEPAPUB RAMON Y CAJAL (Španělsko)

Web: www.educa.madrid.org/web/cepa.perla/

Škola pro dospělé Ramon y Cajal se nachází v Parle v Madridu. Asi třicet učitelů se stará o 1800 dospělých studentů ročně. Poskytované vzdělání je poskytováno ve třech odvětvích. Na jedné straně je to vzdělání formální- základní a střední, potom vzdělávání profesní sponzorované Evropskou unií a nakonec vzdělávání pro osobní rozvoj dospělého s kurzy anglického jazyka, IT, španělštiny, fotografie a tak dále.

MUNICIPALITY OF KORSNäS (Finsko)

Web: www.korsnas.fi

Obec Korsnas je docela mala obec na venkově v regionu Ostrobothnia v západním Finsku. Spolu se sousedící obcí Malax provozují centrum vzdělávání dospělých. Toto centrum organizuje kurzy skrz naskrz venkovem v mnoha vesnicích.

ÇUMRA DISTRICT DIRECTORATE OF NATIONAL EDUCATION (Turecko)

Web: www.cumra.meb.gov.tr

Çumra je státní instituce, která má na starosti plánování a koordinaci všech možných vzdělávacích a tréninkových aktivit v mateřských, základních a středních školách a centrech pro vzdělávání dospělých v distriktu Çumra.

©2011-2016 Rovné přiležitosti; webdesign ©2011 Ondra Kandera